Ювілейний ужинок

Поділитися: 
Дата події: 
13-08-2019

Сьогодні, 13 серпня, Тетяна Дмитрівна Антонюк відзначає своє 60-річчя!

Талановита, креативна, наполеглива, відповідальна, уважна, чуйна… Все це про неї – доктора історичних наук, завідувача відділу зарубіжної україніки Інституту книгознавства НБУВ Тетяну Дмитрівну Антонюк. Більше 35 років вона плідно й натхненно працює на ниві культури України, навчаючи підростаючі покоління школярів і студентів, вивчаючи і вводячи в науковий обіг нові дослідження з історії України, українознавства, з історії освіти в Україні, джерелознавства й книгознавства, зарубіжної україніки.

Тетяна Дмитрівна очолила відділ зарубіжної україніки в 2016 році. І багато хто з колег вважає, що з її приходом у відділі почався новий відлік часу – нова епоха осмислення та популяризації фонду зарубіжної україніки. Завідуюча результативно працює над реалізацією наукових тем відділу, вона є креативним організатором і творчою особистістю, здатною справлятися зі складними професійними завданнями. Тетяна Дмитрівна заслужено користується авторитетом як серед колег відділу НБУВ, так і наукової спільноти, що спеціалізується на зарубіжній україніці та книгознавстві. Досвід наукової роботи вченого є цінним і затребуваним для молодих науковців, для всіх, хто прагне осягнути історію культурних здобутків української діаспори.

Від імені всього колективу прийміть, дорога Тетяно Дмитрівно,  наші вітання з ювілеєм! А також нашу щиру вдячність за Ваш високий професіоналізм, за вагомі наукові досягнення, особистий внесок у справу бібліотечно-інформаційного забезпечення науки в нашій установі, за невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, добра й любові, сил і натхнення для успішної реалізації нових наукових проектів, довгих та плідних років праці в Національній бібліотеці України ім. В. І. Вернадського для утвердження й процвітання нашого осередку духовності, скарбниці знань і мудрості!

 

Колектив Національної бібліотеки України

імені В.І. Вернадського

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Інститут книгознавства
Корпус №2, вул. Володимирська 62, к. 313;
kovalchuk@nbuv.gov.ua
+38 (044) 234-9306
Директор Інституту книгознавства НБУВ
Ковальчук Галина Іванівна,
д-р іст. наук, професор